Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 13 чоловік

Проєкт " Завжди поруч"

Дата: 23 січня 2023 о 17:11, Оновлено 26 листопада 2024 о 11:33
Автор: Рябко Т. П.

     

У сучасному світі здатність ефективно діяти в команді, безсумнівно, є одним з найбільш затребуваних особистих якостей поряд з надійністю, готовністю допомогти, чуйністю, широтою поглядів, терпінням і самоповагою. Кожен із нас хоче працювати в комфортних умовах у доброзичливому колективі. Адже колектив стимулює нас до розвитку, мотивує та підтримує.

Тому потрібно пам'ятати, що для ефективної роботи команди треба працювати всім і починати з себе.

Сьогодні у нашому ЗДО «Сонечко» пройшло тренінгове заняття

«Тімбілдинг –ресурс згуртованого колективу». Практичний психолог Ірина Панченко провела такі вправи, як «Самопрезентація», «Зберемося разом», «Міміка й жести», «Сурдопереклад» та ін. Особливо всім сподобалася вправа «Чиї фотографії?», для якої були завчасно підготовлені дитячі фотографії колег. Завданням було вгадати, кому належить фото.

І хоча зустріч проходила в укритті, таке проведення часу всім сподобалося і було вирішено проводити такі тренінги частіше!

Згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоровʼя — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.

За допомогою різних вправ та технік ми можемо перешкоджати стресу впливати на наше ментальне здоровʼя. Найкраще допомагають техніки з елементами арт-терапії. Наприклад, такі як нейрографіка.

Саме тому темою нашого тренінгу в рамках проєкту «Завжди поруч» стала «Нейрографіка, як засіб збереження ментального здоровʼя».

Нейрографіка — це чудовий метод прийняття рішень та подолання стресу. Метод простий, доступний, результативний і ніяких навичок малювання не потребує. Допомагає знизити напругу і отримати позитивні емоції.

Адже психічне здоровʼя кожного індивіда важливе для всього суспільства.

Міжнародний день рожевого (International Day of Pink) – подія, яка відзначається у другу середу квітня кожного року.

Мета Міжнародного дня рожевого – сприяти різноманітності, повазі та інклюзивності, протистоянню всім формам знущань та дискримінації.

У міжнародний день рожевого людям рекомендується носити рожевий одяг або аксесуари, щоб демонструвати свою підтримку руху проти будь-якої дискримінації.

«Щасливий той, хто вважає себе щасливим».

Г.Філдінг

Людині дане тільки одне життя. Воно має бути довгим, щасливим, радісним і цікавим. Треба перемагати тривогу, поганий настрій, страх, тугу, невіру в себе і цінувати кожен прожитий день, радіти дрібницям і помічати красу навколо.

Тема нашої сьогоднішньої зустрічі для педагогів — «Дозволь собі бути щасливою!». Адже тільки будучи впевненими в собі, психічно здоровими, щасливими і успішними, ми зможемо виховувати і допомагати дітям.

Практичний психолог Ірина Панченко на тренінговому занятті провела вправи, які сприяють формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальності кожної людини; формуванню вміння працювати в команді; сприяють збагаченню психологічної компетентності педагогів з даного питання.

Нідерландський філос Бенедикт Спіноза говорив: «Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому свій хороший настрій».

В рамках проєкту «Завжди поруч» у нашому закладі сьогодні відбулася рефлексивна зустріч педагогічного колективу.

Практичний психолог Ірина Панченко використала методики, які були представлені на онлайн - семінарі «Розвиток психологічної стійкості учасників освітнього процесу: формуємо резилієнс педагогів», який організував 28.02.2024 р. КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

На завершення зустрічі кожен виготовив собі патріотичну іграшку-антистрес, яка заспокоюватиме і підійматиме настрій у напружені моменти життя.

 

Для психологічної підтримки педагогів у роботі з дітьми у нашому закладі дошкільної освіти відбулася тематична зустріч в рамках проєкту «Завжди поруч».

З метою усвідомлення педагогами власних ресурсів та використання їх для зменшення напруги, психоемоційної стабілізації та відновлення практичний психолог Ірина Панченко провела розслаблюючу дихальну техніку, мотиваційні вправи «Подумаємо про себе», «Долонька досягнень», ознайомила присутніх зі статтею «Пʼять корисних звичок для покращення психічного та фізичного здоровʼя».

Наприкінці зустрічі були виготовлені маленькі сувенірчики «танцюйлики» для підтримання позитивного настрою.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.